Collection: Products
-
L Curl 0.05 Volume
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USD -
Labubu Tile
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Lip Wands 50 pack
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Little Miss Reindeerš¤
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Mango Cream Remover
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $15.00 USD -
Pink LV Tile
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Pink whipped lash bathš«§
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $20.00 USD -
Pinky Lash Tile
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Portable Fan
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $20.00 USD -
Practice eyes (extra)
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Practice Mannequin
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $20.00 USD -
Practice Strip Lashes
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Purple & Pink Dior Tile
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Regular Tip Jaded Boot Tweezer
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Snow Kitty Tileš¤
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD